| EuS200 a întrebat:

Deci, am pe cineva in lista pe mess, sub numele caruia nu apare in aplicatie "active acum 5 minute",sau ma rog. Nu apare activitatea. Nu apare nimic. Dar mesajele i se livreaza si le primeste. Pentru ca bulinuta aia de le mesaje e bifata si se umple. Iar de pe laptop, daca intru in chat, apare sub numele lui doar "messenger". Nici de pe laptop nu apare activitatea. Scrie doar "messenger"sub nume. Ce inseamna asta? Nu mi-a dat block pentru ca ii pot scrie, si nici nu mi-a dat ignore la mesaje pentru ca nu asa arata. De ce apare asa?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mai verifica, nu apare mereu. Inchide si deschide aplicatia de mai multe ori si odata si odata tot trebuie sa apara. Asta daca intra des pentru ca cel mai mult timp in care ramane vizibila activitatea unei persoane e 2 zile. Adica daca nu a mai intrat de 2 zile e absolut normal sa nu iti apara.