| BUBULINA a întrebat:

Pe marte NASA a pozat o... "gorila" extraterestra!
Uitati-va la poza si astept parerile
Este o gorila sau o stanca?
http://stirileprotv.ro/......estra.html

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Prostii! Nu cred in asa ceva!

| cristiancristir a răspuns:

Gorila nu este. In primul rand Marte nu are admosfera ca Terra pentru a putea sa aiba o gorila zburdand pe acolo, iar in al doilea rand ce mananca gorila daca acolo e numai nisip si cate o piatra din cand in cand?

| mcrenma a răspuns:

Nu cred ca este intocmai o gorila. E posibil sa fie forme de viata, dar nu sunt sigura ce fel. Unele stanci pot lua diferite forme. Acum ramane de vazut.

| sweetale12 a răspuns:

Eu nu cred! Gorila nu poate fihee hee, iar stanca probabil, doar ca nu prea seamana big grin

| me_3408 a răspuns:

O stanca sigur nu e... dar nu imi dau seama ce poate fi, dupa mine nici cu o gorila nu prea seamana big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu luati in considerare ca nasa ascunde multe lucruri si ca nu s-au mai facut misiuni pe luna? de ce nu va`ti putea imagina ca putem fi mintiti cu imagini false ca marte este un desert fara viata si alte chestii, este ceva acolo ce oamenii de stiinta tot scotocesc acolo, cu siguranta ceva misterios si frumos in acelasi timp este acolo nu este pamantean sa nu sa gandeasca la marte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm!, o stanca sigur nu este, dar nici o gorila, pe Marte s-au gasit conditii favorabile pentru viata, numai ca nu este aer.Totusi, am auzit ca au trait odata ''oameni'' pe Marte, iar pentru ca nu exista aer, acum traiesc innauntrul planetei, in pamant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e o gorila big grin dar acum ramane de vazutwinking

| adapurple a răspuns:

Nu cred