| supercar72 a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......cina.html. uitati ce am gasit pe net ...ma gandesc daca ejaculeaza unu la strand. in ejacularea lui sunt milioane de spermatozoizi pot ramane femeile insarcinate? ...sau clorul din bazin omoara spermatozoizii. asteptam parerile voastre daca aveti chef de de panarama mai bine nu raspundeti. raspunsurile bune se platesc :)

Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

E doar o parere, dar cat clor crezi ca mai baga astia in piscine? teoretic este posibil dar cantitatea mare de apa duce la o probabilitate foarte mica

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fake, penal, necredibil, aiurea şi toate celelalte.
Fiică-sa a rămas gravidă pentru că s-a jucat cu dânsa-ntrânsa, a făcut hâţa-hâţa, şi-a pus-o neprotejat... cum vrei tu să-i spui.
Să rămâi gravidă pentru că în apa respectivă a ejaculat unu' iar tu înnoţi acolo este pur şi simplu imposibil indiferent ce cauze ai lua.
Chiar şi înnotând doar în spermă (deci nu în apă cu spermă!) şi tot nu rămâi gravidă pentru că e necesar pentru fixarea unei sarcini penetrarea!
Ah... şi încă o treabă, spermatozoizii nu trăiesc în apă în general, cu atât mai puţin în apă de piscină care oricum e tratată. Şi, dacă spermatozoizii nu trăiesc în apă, cu atât mai puţin nu înnoată fix până la ea ca să-i fecundeze ovulul!
A avut şi fata o aventură, nu s-a protejat şi-a rămas însărcinată. Punct.

Numai bine.

P.S.: În Egipt au fost multe cazuri de violuri în ultima vreme aşa că nu e chiar credibil scenariul cu piscina.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Magdalena Kwiatkowska, îşi crede cam sfântă copila şi mai şi semnalizează după ce că e proastă! Vă daţi seama cât de penibil e să primeşti reclamaţii de la o nebună că fiică-sa a rămas însărcinată în urma înnotului în piscina hotelului?
Nu există fecundaţie fără penetrare, aşa cum nici "smoke on the water" nu există (că tot veni vorba de apă).
http://www.youtube.com/watch?v=z4APCHtK2CU
Smoke on the water, fire in the sky! A, şi nu mai citiţi basme.

| CoquineNoire a răspuns:

Băi ăia din poza, get a fuckin room!

| Narcis2007 a răspuns:

rolling on the floorspermatozoidul ala probabil era un fel de superman intre ceilaltirolling on the floor

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dar fata fiind virgina(sau nu era?) nu avea cum sa ramana insarcinata deoarece nu avea himenul rupt nu?raised eyebrows

| Melissa_5072 a răspuns:

M-ai facut sa rad. Articolul ala ilustreaza o incercare disperata a unei mame de a mai crede in inocenta fetei ei. Este imposibil sa ramai insarcinata in felul asta. Este destul de greu si in mod normal, cand chiar iti doresti (si in cazul asta spermatozoizii sunt trimisi direct la tinta). Chiar daca am lua scenariul ca adevarat si am trece peste cateva lucruri, iti imaginezi ca ar fi sanse extrem de mici ca niste spermatozoizi ajunsi in atata apa sa isi gaseasca drumul in vaginul fetei.

| fCD a răspuns:

1.nu zice nimic concret despre cum a devenit insarcinata, doar dau cu presupusul.Cine stie pe unde le-a umblat fata.
2.nu exista fecundatie fara penetrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` voi nu v-ați gândit că poate fata a fost violată și îi e frică să spună mamei? Așa că găsește scuza asta imbecilă, dar și mama e o imbecilă.
E imposibil, doar nu am spermatozoizii picioare să se deplaseze direct la țintă, plus că mor în apă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu prea se poate...

| supercar72 explică:

Deci nu sunt sanse ca o femeie sa ramana insarcinata daca merge la strand si un prost ejaculeaza in apa

| mastervio a răspuns:

Deci priama data poate fi faptul ca fata sa fiind,,in calduri,, a fugit cand mama nu era atenta sau cand a trimis-o sa se joace, iar ea s-a intalnit cu vreun prieten si sti mai departe..., sau cei de la stiri au dreptata cativ spermatozoizi au ramas acolo iar fata innotand a avut contact cu acei spermatozoizi. Funda plllz

| dreamy0girl_9756 a răspuns:

Cam greu de crezut...din cate stiu spermatozoizii mor imediat in contact cu apa, si olus de asta, fata nu avea costum de baie? sau era goala?laughing