| Giulia97Anna a întrebat:

Priviti ce stire am gasit pe www.stirileprotv.ro http://stirileprotv.ro/......-urat.html astept parerile voastre.

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor) o lume nebuna, nebuna de tot, judecatorul e mai tembel decat nenea.
"M-am casatorit cu ea din dragoste" fata de aspectul fizic.

| Giulia97Anna explică (pentru Mădă0611):

Asta ziceam si eu +ca daca citesti articolul, la sfarsit ai sa vezi ca femeia i-a platit si daune laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Am citit. Ea si-a facut operatii de 100.000 de dolari si daunele sunt de 120.000. Ei, de 100.000 s-o repare pe fetita si de 20.000 sa isi ia bere si sa taca.

App, daca poti edita intrebarea, sterge virgula si lasa spatiu intre link si urmatorul cuvant.

| Iacob_Gajjni_1978 a răspuns:

Asta este e al vostru, frumos urat nu conteaza