| wsereqd a întrebat:

Un nou virus ar putea transforma oameni in zombie adevarati? in timp?

http://stirileprotv.ro/......fiare.html

si mai sunt o gramade de stiri reala pe internet mai ales daca va uitati pe cnn se vorbeste despre zombi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este virus, este drog sintetic numit Cloud Nine.

http://www.niuzer.ro/......22546.html

| JayKlein1 a răspuns (pentru evenso):

Eu nu cred in chestia asta cu drogul sintetic...laughing ei nu incearca decat sa mascheze chestia ca sa nu se creeze isterie rolling on the floor)))))))) Glm lol

| evenso a răspuns (pentru JayKlein1):

Din pacate este adevarat.

| JayKlein1 a răspuns (pentru evenso):

What?:o

4 răspunsuri:
| megacozonnac a răspuns:

Mda,eu am auzit si de rusi ca cica ar detine un astfel de virus...