| nathan012 a întrebat:

Pe metin 2 poti folosi comenzi de GM daca esti PLAYER? ca le am pe toate.

Răspuns Câştigător
| Mus1k a răspuns:

Nu. singurele comenzi care le poti folosi sunt
/pk mode 711 sau 771. /set_w si /set_r. daca vrei sa le folosesti incearca GM MODE p private serverswinking

| MKV a răspuns (pentru Mus1k):

Ce fac comenzile /pk mode 711 sau 771?big grin

| Schmidt a răspuns (pentru Mus1k):

Cum scriu ca sa folosesc GM MODE?

| Profesionistul a răspuns (pentru MKV):

Salut! Majoritatea nu stiu ce fac comenzile /pk mode! Comenzile acelea nu-ti otera nici un item +1 sau +9! Sunt doar de a lupta la care vor sa dea duele sub nivel 15! De exemplu tu ai lv 67 si eu am nivel 15 si vreau sa ma joc cu tine! Eu scriu in chat (/pk mode) si iti va arata (PvP-Pace Activat. ceva de gen) si ne duelam asa la joaca! Ca este evident ca ma bati.dar ne-am distrat! Sper ca ai inteles!

23 răspunsuri:
| zetabite a răspuns:

Pe metin2 ro nu poti. dar in schimb poti pe serverele private de metin2 gm mode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani...hey, eu am lvl 75, categorik nu, dar poate daca te apuci pe private da,... oricum eu am serverul meu creat de mine si poti crea o lume a tahappybafta, va iubesc metinarilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da baga id meu nicusor_nicu93

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca vrei bani sau kick sau sa-mi mananci cacatu din cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci am o teorie care nu stiu sa o aplic dar are logica. Cred ca de fiecare data cand luam yang de jos sau cand chemam calul, sau cand ne teleportam sunt scrise de server pe cheatul nostru. De ce cred asta? Poi un exemplu ar fi atunci cand ne teleportam de la teleporter, dupa ce ne-am teleportat in locatia respectiva, nu putem scrie pe striga, deci noi am facut o comanda si dupa 15 sec. putem face asta cand strigam cu verde. ( "!" IN FATA ). Deci teoria mea este ca de fiecare data cand facem ceva este scris pe cheat. Daca teoria mea este adevarata, orice este posibil. Tot ce am spus aici este o presupunere a mea nu stiu daca este adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai lasa-ma mah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am lv 32 joc pe ro dar mie imi merg doar comenzile /set_w /set_R /ski 01 si astea (?) (!) (fish) atata dar am vz ca unii aveau o comanda ca sa dai dupa cal normal cum faci asta daca stii sa zici plizz

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns:

RoCo2012 a raspuns pentru MOTaNNNeL:

Auzi alea cu /pkmode711 sau /pkmode771 se scriu legat, stiu.Dar cand scriu imi zice "Propozitia contine cuvinte nepermise!„ am incercat asta pe tim si nu merge. Am caracterul Rocky2012 lvl 66 dga+8 si rib+9 cu paguba medie 31%. Doar alea cu /set_w si /set_r merg.Si apropo, ce fac alea cu pk mode 711 sau 771?

Răspuns utilizator avertizat
| cinece a răspuns:

Serverele astea GM Mode trebuie sa platesti pentru a juca pe ele?

| vlad7777 a răspuns:

Mile zici si mie te rog

| vlad7777 a răspuns:

Imi spui si mie comenzi de gm pentru player

| catalin_8237 a răspuns:

Numai daca esti GM poti

| Maxim_Anasthasia_1978 a răspuns:

Da dar unele is de hack

| vasilica_5014 a răspuns:

Sall joc metin 2 tim dar din pacate nu stiu cum sa imi fac gm daca ma puteti ajuta va dau adresa de mess vasygaby60 am toate comenzile cina ma ajuta sa fac gm o sa-l ajut in joc

| Nytu_Alex_1991 a răspuns:

Pe metin 2 imperial nu sunt gm ziceti-mi si mie comenzi