| RaspberryLover a întrebat:

Voi unde mergeti vara aceasta? happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

La Trocadero!
E o mica plaja in centrul Greciei, intr-un oras aflat pe malul marii.
Sezlonguri, umbrele, cafea, racoritoare, muzica buna si...nesfarsita mare.
Peste doua luni sa ma intrebi ce culoare am!
happy

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi continui munca ca voluntar la crucea rosie pe post de sofer. Ma misc prin provincie cu masina.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vin la tine.

| AlexanderAdrian a răspuns:

In baie. Surprinzator mereu e racoare vara in baia mea. In rest e calvar, si in baie e bine. Ma mut acolo.

| Wøodenpints a răspuns:

La c*rve.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Wøodenpints):

Mergem amândoi? fac eu cinste.

| Wøodenpints a răspuns (pentru OnuOnulică):

Da nu trebuie să faci cinste că le găsești și gratis.
Trebuie doar să mimezi câteva minute că ești exact genul de mascul pe care-l caută ele în momentul ăla.

| Sociopat a răspuns:

Maxim o sa merg la piata.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna. happy
Vara asta colind tara. laughing
Ma duc la mare - ca tot omu' -, merg la verii mei din Cluj, Oradea, Timisoara, Craiova si probabil o sa merg si la munte, dar mai tarziu - prin august -.
Tu unde mergi vara asta?winking

| RaspberryLover explică (pentru SimonaCristina):

Poate in Grecia, Italia sau Ungaria. Prin tara, la Timisoara, Targu-Mures si Baile Figa - jud. Bistrita Nasaud. happy Am vrut sa vad ce destinatii de vacanta veti avea voi, poate daca e dragut locul o sa ma duc si eu. Inca nu sunt pe deplin hotarata.winking Multumesc pentru raspuns!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fan! laughing

| Happyjump a răspuns:

In Turcia

| xrapalexx a răspuns:

As vrea la mare sau la Bucuresti! big grin

| FazzaNica a răspuns:

La tabara in sinul padurii pe 10 zile si in excursie de 2 zile prin tara tongue