| angellswig a întrebat:

Pe Vodafone Smart 2 se poate juca Temple Run sau Subway surfers?

Cand intru pe Google play ca sa imi descarc aceste jocuri nu imi apar jocurile ci alte aplicati legate de ele, mentionesc ca am Android 2.3 GingerBread

Fundaa

Răspuns Câştigător
| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

E prea mic ecranul ca sa te joci stiu ca am acelasi telefon eu le.am gasit dar imi spunea "aceasta aplicatie nu e pentru tel dumneavoastra ".dar poti incerca panda run eu il am e ca temple run sau subway surfers doar ca e cu un panda happy sper ca te.am ajutat

9 răspunsuri:
| MoiseIonutz a răspuns:

Mie imi merge subway surfers pe Vodafone smart 2, dar nu l-am luat din google play! telefonul nu e rootat! happy

| angellswig explică (pentru MoiseIonutz):

De unde l-ai luat?

| MoiseIonutz a răspuns (pentru angellswig):

Pai pur si simplu scrii pe google subway surfers sau alte jocuri si dupa numele jocului scrii armv6 si ar trebui sa iti dea o versiune pentru armv6 dar unele nu o sa-ti mearga gen angry gran run!

| angellswig explică (pentru MoiseIonutz):

Pai intru pe google de pe telefon, nu? Scuze dar nu prea le am cu astea :*

| MoiseIonutz a răspuns (pentru angellswig):

Pe pc! de exemplu:subway surfer armv6 apk!

| angellswig explică (pentru MoiseIonutz):

Da stiu, acum am cautat si am gasit exact ce ai zis tu...Acum incerc sa aflu cum sa-l pun pe telefonwinking

| laurlaur2552 a răspuns:

Telefonul nu suporta jocurile acestea deoarece are ARMv6 si imi pare ca trebuie armv7

| crise a răspuns:

Din cate stiu eu, daca nu le gasesti in Goggleplay, aparatul tau nu supporta.

| Bucsa_Stefan_1997 a răspuns:

Nu trebuie decat sa cauti pe net TempleRun 2 armv6 apk download si ti l-ai luat