| Pufulete8682 a întrebat:

Pe voi ce vă enervează? Pe mine oamenii cu logoree ( cei care nu se pot opri din vorbit

Răspuns Câştigător
| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Pe mine ma enerveaza manelisti, fanii lui gaystin biberon, si baietzasii smekeri din tiganie!

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Pe mine ma enerveaza oamenii care vorbesc cu precipitatii.
e chiar foarte enrvant! adica se apropie de tine si te mai si scuipa!
imi vine sa ii pocnesc si sa le spun:
,, dar du-te frate de aici ca nu te suport"!
dar, ma abtin.

| andreeafrumoasa a răspuns:

Pe mine, oameni mincinosi si oamenii laudarosi!

| inger02 a răspuns:

Ma enerveaza oamenii care se prefac si oamenii mincinosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trancanitul ( tot aia cu ce ai spus tu) 1) ori spune ceva folositor ori isi inchide gura. Am o colega care nici moarta nu-si tine gura, la lectia de civica avem un profesor asa mai glumet si toti prietenesc cu el, intr-o zi profesorul a trecut cu masina pe linga noi dar nu a oprit ca sa ne ia. Am inceput a ocari pe dom profesor, dar limba lunga nu se mai opreste, colega a spus in gura mare : sa ma in ...masina si civica dumneavoastra dom profesor ( asta a doua zi la lectie).Din cauza ei am povestit la istorie crying, dar si-a primit rasplata, acum un cuvant scos la lectie si doi deodata happy :p dupa fapta si rasplata happy Nu te mai enerva si astupa-ti urechile, la un moment dat se va termina bateria si vor odihni sfanta limba (organul ) laughing

| alexandraiulia19 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza oamenii fara pic de bun simt, manelistii, vorbaretii si mincinosii.