| KostaKhe a întrebat:

Pe YouTube cand sa dau sa vizualizez un videoclip, nu imi merge.Nu imi apare nimic, doar negru. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza Adobe flash player

| GEORGE a răspuns:

Sa te duci in my computer/local disk c/proprietati/disk cleanup stergi fisierele nefolositoare, dar e posibil sa nu fie asta cauza. deci vezi cata memorie ai in c si daca nu ai fa cum ti-am zis

| Sufletzeliubit a răspuns:

Incerci din nou...ori stergi internet explora, opera google chrome sau ce ai si ti-l bagi inapoi.sau reinstalezi pc-ul thinking alta varianta nu prea stiu happy Funda?big grin

| 220V a răspuns:

Iti reinstalezi flash player-ul