| vlad_2771 a întrebat:

Pentru a avea patratele trebuie sa faci abdomene, flotari etc in fiecare zi? urgent

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Da! Cate 50 pe zi!

5 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Trebuie sa ai grasimea corporala sub 10% ca sa ti se vada patratele. Patratelele nu se fac cu cate 100-500 de abdomene pe zi. Poti sa nu faci deloc abdomene si tot sa ai patratele. Ca sa ajungi sa ai sub 10% grasime corporala trebuie sa slabesti facand un sport sau alergand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data 80 abdomene si crestti numara in fiecare zi cu 10.vei ajunge asa ca bute. funda

| piTiCcu a răspuns:

Da,trebuie sa faci zilnic.

| negat1ve a răspuns:

Patratelele se mai fac si din alergat sau din inot! Daca vrei doar din abdomene, incearca sa faci cat mai multe, dimineata si searawinking

| vlad_2771 explică:

V-as vota pe amandoi