| khaori a întrebat:

Pentru a merge la Rock The City in Bucuresti trebuie sa ai peste 18 ani sau sa fii insotit de un adult? straight face

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Nu! si nu!
happy
te asteptam cu drag happy
vrei la rammstein aaaa?
eu mi-am luat deja biletele :p

| khaori explică (pentru drhotzu):

Mai mult la Bullet For My Valentine, dar si la Rammstein! :X:X

| drhotzu a răspuns (pentru khaori):

Ahaaa

| Oston a răspuns (pentru drhotzu):

Salut! Vreau si eu sa merg la Rock The City, numai ca in afara de Rammstein Si Bullet For My Valentine care sunt in headline, stii daca mai vine cineva? Am intelesc ca poate Trivium si cica ar veni si Ozzy. Ai idee?

| drhotzu a răspuns (pentru Oston):

Sincer eu ma duc doar pentru rammstein :p, ca nu i-am prins data trecuta cand au venit big grin

| drhotzu a răspuns (pentru Oston):

Iar despre ozzy nu am auzit sa mai vina iar in tara... si era o stire destul de importanta, iar trivium a confirmat deja prezenta pe data de 27, iar rammstein si bullet pe 28

| Oston a răspuns (pentru drhotzu):

Aha. Si cat e biletul la silver? Am vazut pe myticket.ro ca cica pentru ambele zile la silver e 146.50 lei. straight face Cred ca asta e pretul pentru. fiecare zi.ori am citit eu gresit, ori e o greseala de redactare.