| Zuzu98 a întrebat:

Pentru a organiza o petrecere?! De ce este nevoie?

Răspuns Câştigător
| ☺ Smile ☻ a răspuns:

In primul si in primul rand trebuie loc unde sa desfasurezi petrecerea apoi sa ai invitati. Mai ai nevoie de muzica ceva bun de papa.bauturi laughing cam atat [ce e important]hee hee funda?big grin

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bani, bani, bani!

| Bacemi a răspuns:

Mancare, Bautura, Un spatiu de desfasurare, Muzica si Prieteni.

| Vizitiul a răspuns:

De invitati! Bautura, muzica, ceva de halit si buna dispozitie.

| shadovv a răspuns:

Bara de striptis si dansatoare in cuscawinking

| ilovemusic a răspuns:

Prieteni, atmosfera placuta, bauturi, muzica multa si un loc dragut unde sa se simta toata lumea bine.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

De bagabele, de multe bagabele.

| カルメン a răspuns:

Banibig grin

| irina20 a răspuns:

Mancare, bautura si oameni...
Daca toate-s moca(mancarea, bautura,"cazarea")nici muzica nu le mai trebuie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De un loc incapator(pentru a avea unde dansa), gustari, muzica ritmata pentru toate gusturile si nu in ultimul rand, de invitatihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cativa invitati!
fiecare aduce ceva / o contributie!
ceva sarat, ceva dulce, ceva de baut, trebuie repartizat fiecaruia ce sa aduca, pentru a avita sa aduca totii exact acelasi lucru
tu ca gazda, trebuie sa ai cafelele, zaharul, "locul", pahare, farfurii, tacamuri, eventual de unica folosinta si servetele; putina muzica, un discurs;-)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data, stabilesti locul unde ai dori sa aiba loc petrecerea. Vezi in ce masura o poti organiza acolo. Cand sunt toate bune, faci lista cu invitatii. Muzica nu trebuie sa lipseasca, cat si racoritoarele si alune, seminte.
Daca este o petrecere aniversara, ai putea servii invitatii cu un fel de mancare si tort. Daca este ceva pentru scoala, lasati mancarea. Distrati-va cat mai mult.

| yoyo_7345 a răspuns:

De muzica buna, de bauturatongue si colegi de gasca.mai bine inchiriezi undeva...