| Maria_3164 a întrebat:

Funda Cum pot organiza o petrecere de fete de 12 ani? Adica care sunt cele mai tari idei de petrecere?

1 răspuns:
| Madilyn a răspuns:

Poti organiza:
O petrecere in pijama.
O petrecere la o piscina.
O petrecere si cu cativa baieti in care sa jucati "As Porunceste."
[ Se joaca asa : Sunt mai multi copii.sa fie 4. unu e Dama, unu de Juvet, unu de Popa
, iar unu` e Asu`... apoi cel care e Asu` le porunceste celorlalti ce sa faca.hee hee Am jucat odata pe dezbracate. laughing ] si mai puteti juca si multe alte jocuri : Adevar sau Provocare, Ghiceste, sau poti organiza o cautare de comori.

Mai poti organiza o petrecere in aer liber, cu cortu`.nu neaparat sa ramaneti peste noapte.

Sau poti organiza o petrecere la un restaurant [ Numai ca acolo nu va lasa sa faceti prea multe].

Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta. :*