| AngelSpeed a întrebat:

Pentru baieti big grin pe voi ce va atrage la o fata worried?big grin

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mai intai si mai intai ochii si zambetul.Si apoi celelalte.Sincer.

| darrio2007 a răspuns:

Cam ce va atrage pe voi la baieti.

Răspuns utilizator avertizat
| PredatoR a răspuns:

Corpu

| PredatoR a răspuns:

Ba ma lasati cu sufletu si alte abureli. Acuma sincer v-ati combina cu una vai de ea si sufletista si zambitoare si comportamentu? Lasati vrajeala ca atunci cand veteti una care arata bine pe strada intoarceti toti capu dupa ea, aicea sunteti toti sfinti

| PredatoR a răspuns:

RA94 nu cred ca ai iesi cu stirba si o urata si desuchiata ca are ea suflet bun... ma lasi ma diferitulelaughing nu cred ca nu ti-ar fi rusine sa iesi cu o desuchiata prin oras

| Marijuana187 a răspuns:

Curu

| Sn00pY a răspuns:

Privirea si comportamentultongue

| RA94 a răspuns:

Le spun in ordinea preferintelor (adica prima calitate este primordiala pentru mine)
1: Sufletul
2: Ochii (prin ei pot vedea prima preferinta)
3: Parul
4: Personalitatea
5: Chipul
6: Corpul
PS:Sunt mai diferit decat majoritatea
ps2:But this is not a lie
ps3:and i'm not a freak

| Rio4cwalk a răspuns:

Fata, zambetul, felul in care imi vorbeste ( glasul ) big grin, ochii, nu ma uit la altceva

| bd a răspuns:

Fara suparare. nimeni nu se mai uita le fete normale.
toti baietii se uita la pitipoance si sincer, nu ii condamn rolling on the floor baietii vor sa vada mai mult decat o fata cu macar juma' de creier ar arata, in schimb o pitipoanca, la un inel din plastic cu piatra din ultimul sunt ar da jos textila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs