| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

Pentru ce sunt redirectele la Cs si cum se folosesc?

4 răspunsuri:
| loveiseverything a răspuns:

Redirectele sunt pentru a-ti popula serverul(sa intre mai multi jucatori pe server). Sunt un fel de servere false care apar la internet iar atunci cand cineva le vede la internet si da sa se conecteze pe ele il redirectioneaza pe serverul tau.
Cum se folosesc?- pai gasesti pe internet tutoriale foarte bine explicate...
exemplu:http://www.cs-utilz.net/viewtopic.php?f=32&t=1851

Sper ca te-a ajutat raspunsul meu! Bafta!

| Micutu23 a răspuns:

Redirecte sunt servere false de cs care apar in lista la internet. Cand un jucator se conecteaza la serverul (redirecte) este trimis catre serverul la care este configurat redirectul.
Despre folosinta e foarte usor nu trebuie decat sa le deschizi ca un program obisnuit. Si nici configurare nu greu, Odata descarcat de pe net redirectul cauti fisierul redirect.cfg de obicei asa se numeste si cauti locul unde trebuie sa pui ip serverul tau. salvezi si pornesti redirectul. Daca e bine facut ai sa vezi ca dupa un timp jucatorii care se conecteze la serverul tau sunt imediat trimisi catre serverul "mama" ca sa spun asa.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scype?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sycpe? dal te rog