| Giulya01 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar una dintre cartile horror de John Saul. Dar nu stiu pe care dintre ele. puteti sa imi spuneti va rog cei care ati citit carti de John Saul, care vi s-a parut mai captivanta si merita intr`adevar sa fie cumparata?

Răspuns Câştigător
| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Am citit aproape toate cartile sale si sincer pot spune ca toate sunt fooarte captivante si minunate; deci eu le ador:X. Cele mai faine sunt:"Cosmarul","Cronicile din Blackstone","Chinuieste`i pe copii" sau "Fulgerul negru".
happy

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eu am citit jumătate din Coşmarul scrisă de el dar sincer nu m-a atras sau cel puţin nu sunt eu fanul acestui tip de cărţi dar dacă ţie îţi place asta poate fi ok! Baftă!

| alessutz11 a răspuns:

Era una cu o coperta rosie, Casa de la rascruce, parca. E foarte captivanta. Nu am putut sa o las jos din mana toata ziua. Imi aduc aminte ca era sa iau un doi la mate pentru ca nu mi-am facut tema din cauza cartii. Profa nu a vrut sa ma creada. laughing

| Christina a răspuns:

Casa de la rascruce si Mana dreapta a diavolului

lectura placuta :*

| yoyoo a răspuns:

John Saul-Intuneric. A fost prima carte care am citit-o si chiar mi-a placutwinking Mie mi se pare foarte interesantahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mi am luat 5 din cartile lui...
nu am las pana nu imi iau si celelalte. sunt cele mai tari volume pe care le am citit vreodata... pacat sa nu iti iei big grin parerea mea

| CristiT a răspuns:

Dupa Mine cele mai tari carti de John Saul sunt ''Clubul Manhattan''(am imprumutat-o de la biblioteca big grin ) si ''Chinuieste-i Pe copii''(asta am cumparat-o)pe 15 lei big grin dintr-o librarie happy

| nobody_8333 a răspuns:

Am vrut si eu sa`mi cumpar o carte de John Saul, Cosmarul parca ii ziceathinking, dar am renuntat(pentru ca nu imi ajungeau banii:d). si
asta pana cand a luat fratimio cartile pe care le-a scris, pdf. si tot nu le-am citit pentru ca am inceput sa citesc altcevalaughing...

oricum. poti sa le iei de pe net ca sa nu mai dai banii pe ele si sa citesti mai multethinking