| Sabwy a întrebat:

Pentru cei care au fost la concertul Madonnei : Cum vi s-a parut?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu am fost dar din cate am inteles a aparut la tv happy

| Silvia a răspuns:

Nu am fost, dar am vazut oameni la tv care ziceau ca nu au vazut nimic... unii au si plecat mai devreme...

| Silvia a răspuns:

Pai da mai, normal ca ai vazut daca ai avut bilet la V. I. P.laughing)
Dar oamenii normali, care aveau bilet normal, crezi ca au vazut la fel de bine?laughing)

| Annitu a răspuns:

Cand a fost?laughingieri? sau cand? am auzit cv pe la stiri...big grin

| maryana5 a răspuns:

Nu am fost la concert dar am auzit la stiri ca s-a lasat asteptata o ora... de ce oare? thinking
sigur atunci isi punea masca falsa si facea vocalize:AaaAaaAAa rolling on the floor

| Sabwy explică:

Mie una mi-a placut:X. poate oamenii care au plecat mai devreme. nu au vazut bine... au avut locuri naspa... eu am avut loc in fata la VIP :angrycadou de ziua mea )si. mie una mi-a placut concertul si am fost multumita...

| Sabwy explică:

Trebuia sa+i ia bilet vip la fel ca si mine daca intr-adevar doreau cu orice pret sa o vada pe Madonnalaughing