| Rizer a întrebat:

Ce ziceti de concertul madonnei din seara asta?

Răspuns Câştigător
| yoyo_4559 a răspuns:

N-as vrea sa fiu acolo. Nu se vede nimic, zic eu. Doar ca o auzi live si atat. 60.000 de oameni striviti acolo. Nu, chiar nu as vrea.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru cine e fan Madonna, e un eveniment super tare, merita vazut.

cami
| cami a răspuns:

Mi-ar fi placut mai mult daca ne-ar fi vizitat Michael Jackson, si nu, nu fantoma lui, ci atunci cand era in viata.

mira
| mira a răspuns:

Spectacol total.

| Gabry a răspuns:

Zic ca vreau sa fiu acolocrying

| snepy a răspuns:

Un spectacol misto

| iulia_5454 a răspuns:

Mi-ar fi placut sa fiu acolo
sunt fana madonna dar mai mult pentru melodiile vechi(like a prayer, vogue, frozen, la isla bonita, like a virgin)

| pam_pam a răspuns:

Te-as iubiiii *** like a viiiirgiiin *** dar nu stiu vorba *** Touched for the very first tiime *** rolling on the floor am merita un trio cu madonna, nu?big grin (asta am inventat eu si prietenul meu cel mai bun). pff eu il innebunisem azi cat am cantat ‘like a virgin’ si el fiind din moldova, a inceput sa cante trandafir de la moldova, ca sa ma faca sa tac, si le-am intersectat si a iesit asta. mwhaha. chiar suna bine, pentru ca unde sunt *** baga el beat-uri.big grinbig grin

| Gabii a răspuns:

Prea multe fitechatterbox...bine...cine nu ar avea fite la bani ei, dar chiar asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma duc. happy
Niciodata nu am fost "moarta" dupa ea/melodiile ei.
In rest pot spune ca mi s-a parut un pic infumurata pentru ca nu a vrut sa dea nici un interviu, sa nu fie vazuta de nimeni...mai rau decat Papa...totusi e o cantareata nu Dumnezeu...parca ne-ar fi facut un serviciu ca se afla aici.
Poate o sa regret un pic ca nu m-am dus... dar mai mult de show nu de ea/vocea ei.
Tu?