| ingerashpierduth a întrebat:

Pentru cei care au urmarit serialul Secretele de la palat puteti sa imi faceti un comentariu despre dragostea dintre Yushin si Deokman?
Cel mai bun primeste fundita:X

2 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Buna, si eu am urmarit serialul si mi-a placut foarte mult.Eu cred ca dragostea dintre Yu-shin si Deok-man era ca una interzisa, ea nu il putea iubi fiindca trebuia sa indeplineasca visul imbosibil, ea nu putea sa iubeasca pe nimeni. Iar cand a putut sa -l iubeasca era prea tarziu, din pacate, ea era bolnava si a murit.sad

| caramelagurl33 a răspuns:

Yushin e mort. dar intai de asta, a vrut sa ii spuna pe nume pentru a dovedi ca o iubeste! romantic nu? inainte de a muri i-a spus pe nume, ce romantic! sunt sigura ca deokman nu il va uita, doar a lesinat 3 zile