| ingerashpierduth a întrebat:

In serialul Secretele de la palat am citit cum ca Bdiam ar pune la cale o revolta impotriva lui Yushin. x-(
Cam din al catelea episod o sa inceapa aceasta revolata?
Si Deokman nu o sa faca nimic in privinta asta? Adica ea tot mai tine la el chir si in ultimul episod ii spune lui Yushin ca ar mai vrea sa fuga cu el dar nu se mai poate...sad
Deci Deokman nu o sa actioneze cu nimic impotriva revoltei lui Bidam?
Dau funditahappy

8 răspunsuri:
| byoana a răspuns:

Http://koreafilm.ro/blog/tag/secretele-de-la-palat/ aici gasesti tot ce vrei despre serial chiar si rezumatul episoadelor

| emdy09 a răspuns:

De luni o sa inceapa revolta.
in rest nu stiu
:d
imi place foarte muult serialul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci! Nu mai dureaza mult pana incepe revolta, pentru ca nu sunt decat 62 sau 64 de episoade in total.Totul incepe odata ce moare Mi-shil. Cei care au fost impotriva ei incearca sa il intoarca pe Bi-dam impotriva lui Deokman ca el sa-i indeplineasca visul lui Mi-shil de a deveni femeia-rege, adica sa devina el rege. Din cate stiu eu apropiatii lui Mi-shil o sa reuseasca, iar Bi-dam incepe revolta. Daca vrei sa afli si cum se termina serialul sau mai vrei alte date mai pune intrebari! eu raspund cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu inteleg de ce Bi-dam o tradeaza pe Doek-man?

| kindness a răspuns (pentru anonim_4396):

Tradarea. cuvantul care a schimbat istoria celor 3 regate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ep 52
deoc-mon va face in asa fel sa rezolve lucrurile inainte d a fi prea tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare o sa mai difuzeze tvr1 si al 4 lea serial coreean? Sper ca dah.Am tot cautat pe net da nu gasesc.Cand s-a terminat furtuna la palat am stiut ca o sa mai urmeze unul, da acum...
Daca stiti ceva si despre un al 4 lea serial, spuneti si mie ca sa nu raman curioasalaughing):p

byeee

| bianca_1677 a răspuns:

Nu stiu nici eu dar putem doar sa urmarim filmul