| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care urmaresc telenovele, care e telenovela preferata? Dar actorii?batting eyelashes

29 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

RBD big grin imi place Roberta.

| ing. a răspuns:

Buna!
Telenovelele mele preferate sunt :Rebelde, Sarmana Maria, Dona Barbara, Rubi si Clona.
Imi place foarte mult de Thalia, ca si actrita. Iar ca actor, Fernando Colunga=the best :*

| Ionutzsa a răspuns:

Mi-au placut : Las tontas no van al cielo [ Toantele nu merg in rai], Terra Nostra, Clona, Dona Barbara
Acum ma uit la Cameleonii love struck
Actori cel imi plac Edith Gonzales si William Levybatting eyelashes

| Katiee^^ a răspuns:

Cameleonii : Rocio si Federico.
Rebelde : Roberta si Diego happy.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Cameleonii:Edith Gonzales
Sarmana Maria:Fernando Colunga :X

| karra a răspuns:

Imi placea telenovela,, Elodia,, dar s-a terminat si acu apare Boc sad

Răspuns utilizator avertizat
| Iustina17 a răspuns:

Cameleonii:Sherlyn si Pee Wee

| lexony a răspuns:

Pai pana acum priveam "De la buze la inima, da' s-a terminat "sad D aici imi placea d Kenan.winking

| adellina a răspuns:

In Numele Iubirii.si actrita preferata a mea este Martha Julialove struck

| georggyy a răspuns:

Camaleones, Inger rebel, Padurea blestemata, Accoralada Ninos ricos pobres padres. Si imi plac majoritatea actorilor din aceste telenovele.

| CarlaElena a răspuns:

Sin Senos No Hay Paraiso si Camaleones :X
Incepe si Ninos Ricos Pobres Padreshee heeabia astept!
si actori : Belinda, Alfonso, Carmen Vilalobos, Sherilyn, s. a

| Merilynne a răspuns:

Urmaream filmul "Paradisul Blestemat" si imi placea de Aymar

| AlexiaB a răspuns:

Cameleonii.love struck

| eveline a răspuns:

Pentru Alex.se numeste De pe buze la inimawinkingIar eu urmaresc din nou (a mai fost odata dar nu prea l-am urmarit)Sarmana Maria(Mria la del barrio)...ma amuz tare multlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dona barbara
edith gonzales

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Padurea blrstemata si actorul este patricia manterola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Padurea blestemata
edith go

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubire cu chip rebel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna imi place telenovela cuibul de vipere tare mult si inca mi-a placut foarte mult toantele nu merg in rai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telenovela mea preferata este cealalta fata a analiei si actrita mea freferata analia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fructul oprit

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună.
Am atâââââât de multe telenovele preferate love struck.
Eu mă uit zilnic la telenovele big grin.
Păi îmi place la nebunie Santa Diabla love struck. Este telenovela mea preferată love struck love struck love struck. O urmăresc în fiecare zi puppy dog eyes!
Actorii? Toţi îmi plac, fiecare îşi joacă rolul foarte bine şi te ţin în suspans happy. Cel mai mult îmi place de Santa love struck, dar şi de Alicia ( Diabla ).
Santa este favorita mea love struck love struck love struck.
Apoi, îmi place şi de Humberto happy şi de Santiago love struck.
Apoi vine Ivan, Arturo, Mara, Elicia, Begona... peste tot actori minunaţi ^_^ Pur şi simplu este telenovela mea preferată din care nu mă satur să o vizionez! Aştept cu nerăbdare ora 19:30. Aiiiiihhh, acum văd că mai sunt câteva min. şi începehee hee. Mă grăbeschee hee.
M-am uitat la foarte multe telenovele şi multe mi-au plăcut : TERESA :X, FURTUNA DIN ADÂNCURI, TRIUMFUL DRAGOSTEI şi multe multe altele happy. nu le pot enumera pe toate laughing))))) Toate au fost preferatele mele la un moment dat love struck. ACASA.TV este un canal super! happy Telenovele excepţionale love struck hehe
Momentan, telenovela mea preferată este SANTA DIABLA, o producţie 2014.
Sper că ţi-am fost de folosbatting eyelashes
Şi da, sunt nouă pe TPU şi am văzut că ai pus întrebarea asta acum 4 ani laughing)))
Sorry pentru întârziere.
O seară plăcută!
Puppppp :*

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Eliza *

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Imi place:India; Cuibul de vipere dar preferata e :In numele iubiri...actori:Alisson Lozz; Maite Peroni; Altair Jarbo, Sebastian Zurita...mai multi

| anonima_5010 a răspuns:

Telenovelele mele preferate sunt Camaleones, Maria Mercedes, Saracii tineri bogati.

| Anna:) a răspuns:

Momentan imi place foarte mult telenovela,, Cameleonii".
Actori preferati, pff multi si multe:
William Levy
Maitte Perroni
Dulce Maria
Thalía
foarte multi...

| yoana_2922 a răspuns:

Dona barbara dar s-a terminat...cryingEdith Gonzales

| pissy_8379 a răspuns:

Cameleonii