| PulbereDeStea a întrebat:

Unde pot sa urmaresc telenovela emperatriz?

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin raspunde pentru Allison2012:
Si eu am devenit Fan al telenovelei Emperatriz dar cam de la jumatatea telenovelei.
Imi vine s aplang cand stiu ca se va termina asa repede.
Poti cauta pe www.youtube.com dar este posibil sa gasesti fara subtitrare asa am gasit si eu acolo gasesti toate episoadele

3 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Pe acasa tvhappy

| PulbereDeStea explică:

Mie nu imi mai merge programul acasa.Aseara nu am vazut episodul, si cred ca nu o sa il vad nici azi in relulare.

| Yashmine a răspuns:

Nici eu nu-l prea vad seara nu apuc dar vad reluarea e de la 12 pana la 14
am cautat si eu site-uri dar nu gasesc cu subtitrare, mai sunt pe youtube.