| pudi a întrebat:

Pentru cei care urmariti gossip girl, imi puteti spune cand apare sezonul 4? happy dau funda pentru primul raspuns

P. S: Daca ati vazut tot sezonul 3, cu siguranta stiti despre moartea lui Chuck Bass (Ed Westwick). Dilema esta ca, pe imdb.com apare ca, el joaca in 87 de episoade la fel ca si colegii lui. Cum adica daca a murit la episodul 65?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuck nu moare si sezonull 4 apare in septembrie asa ca roaga-te sa inceapa scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naspa e cand te atasezi de un serial sad

| breaktherules a răspuns:

Pai nu este concret ca a murit! a fosst inpuscat ceea ce nu inseamna ca neaparat a si murit!
cie ds. sezonul 4! am citit pe net ca va aparea la toamna!