| Șttefania a întrebat:

Pentru cersetorii de funde:
De ce ati venit pe acest? Ca sa cersiti funde sau ca sa ajutati oamenii?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici ei nu știu ce vor!
Pa, pa.

| Bybanu a răspuns:

Marina eu spun ca te certi singura, asa cum ma cert si eu.Sunt o gramada de prosti, copii fara minte si lipsa de ocupatie. Am deschis si eu astfel de posturi si mai sunt multe, dar nu le baga nimeni in seama. Nu poate lua nimeni nici o masura pentru problema aceasta.

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu stiu. Funda?laughing

Acum zau, chiar sunt enervanti>sad

| DenisaAbdn a răspuns:

Majoritatea userilor sunt aici pentru a ajuta sau a fi ajutati, a impartasi idei, convingeri sau informatii. Funda este un simbol oferit ca recompensa, iar cei care cersesc funde, din pacate, au nevoie de aceasta, ca o recunoastere a potentialului lor individual.Se simt capabili sa-si exprime punctul de vedere intr-o situatie problema si trist nu este faptul ca cersesc fundite, ci trist este ca au nevoie de acest simbol pentru valorizarea si imaginea de sine.