| Cortex a întrebat:

De ce la fiecare intrebare unii dintre voi intrebati la sfarsit:"funda?"? sincer eu unul nu dau niciodata funda la cersetori, chiar daca raspunsul lor este bun, dau la altcineva care nu cerseste.credeti ca primiti mai multe funde daca cersiti ca la gara? ar veni cam asa:"ajutati-ma si pe mine cu o funda"laughingpraf

Răspuns Câştigător
| Tudor1212 a răspuns:

,, Intrebarea" ta nu este o intrebare, dar ai dreptate, eu dau funde numai la raspunsuri bune si care nu cer funda. A cere acea funda inseamna a incalca principiile TPU. Eu raspund la ceilalti nu pentru a primi funde ci pentru a-i ajuta.

8 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Scz ca zic da esti prost
toata lumea vrea sa fie expert TPU iti da preaa multe avantaje

| EvangelineDS a răspuns:

Tiiiiii ce prost ii mindfreacasai fara suparare la fel si alxx o sa devina experti TPU cand eu oi avea parul alb sanii pana la genunchi si pielea zbarcitaa

| MindFreak a răspuns:

Bravo ba baiatule, ai pus punctul pe i sa spun asa. laughing
Nu imi dadeam seama de ce s-au ofensat @Byanka si @yqoana, apoi m-am uitat in profilul lor si am vazut cum la fiecare raspuns cersesc funda. laughing

| Buttercup30 a răspuns:

Eu prin "funda?" nu inteleg cersit.se intreaba pur si simplu. Daca-mi dai funa bine, daca nu, nu.Eu asa percep laughing

| Cortex explică:

Aha deci voi raspundeti la intrebari sa fiti experti sau cum le-o zice nu sa ajutati lume.asa raspundeti in scarba "na ma sa-ti zic si tie javra". m-am lamurithappy

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Se cer funde deoarece, ii ajuta, adica le place sa aiba funde! Ce e asa de coplicat? Si ce daca intreaba "funda"? Poate sa fie si in gluma, sau intreaba asa doar din interes fara sa se supere ca nu au primit.Vai ce mai intrebarelaughing De exemplu cand pui o intrebare si pui hai va rog ajutati-ma plzz raspundeti e grav. Cersesti raspunsuri... Ce intrebare!?!laughing
Zau asa... Vrem funde pentru ca vrem funde de aia, nu cersim...Nu e mare scofala, daca vrei funde! Sa devii expert TPU, etc. Si chiar daca ala care da raspunsul perfeect, si intreaba funda? ar trebui sa primeasca decat altu care da un raspuns prost si intreaba funda?! E de ochii lumiihypnotized, zau asa mare scofala pentru o funda! daca vrem sa cersim, cersim!
geloss? daca nu esti de ce comentezi?

| AlleRay a răspuns:

Sunt de acord ca multor la trebuie funda! dar parca e enervant asa cand u ai o problema si vine unu iti raspunde o prostie si mai cere si funda! pai daca vrei funda raspunde si tu cu ceva logik!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calici mai santeti. daca cineva cere, spera sa primeasca nu? cere si ti se va da. voi incalcati un principiu aici. funda.