| 112I911 a întrebat:

Oare de ce site'ul asta nu se cheama TPF(Totul pentru funda). Multi sunteti de treaba si ajutati foarte mult omul. Dar altii sunteti chiar penibili cand cersiti funditse...De parca asta ar fi scopul vostru in viata. De ce tot cersiti atata? Chiar va place sa tot primiti funde din mila?

Răspuns Câştigător
| Fiction a răspuns:

Sincera sa fiu,nu am cerut niciodata funda,si nici nu voi cere.Dar,sunt, probabil disperati ca sa aiba cat mai multe funde, astfel cred ca vor fi mai bagati in seama,"populari" pe TPU.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Fiindca majoritatea userilor de pe site, nu sunt ca ceilalti "cersetori".

| Schito a răspuns:

Eu nu stiu ce e aia funda laughing Sunt nou venit. Dar sincer m-am inscris sa ajut oameni, si sa rad de anumite situatii tongue. Nu-mi da funda laughing