| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Pentru cine folosește SnapChat++, știe cineva cum pot scapa de mesaju asta și sa intru in aplicație? "You’re using a version of SnapChat or operating system that’s no longer supported. Please upgrade you’re device’s operating system and update to the newest app version to use SnapChat. Thanks!" Știe cineva? Dau funda celui care ma ajuta sa scap de problema asta, nu pot sa intru absolut deloc in cont și nu stiu ce are.

10 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Nu stii engleza? Fix in mesaj gasesti solutia.

| Nemes_Anamaria_1990 explică (pentru Kanpeki):

Da, problema e sa sistemul de operare e actualizat și aplicați nu ai cum sa o actualizezi ca are hack!

| Kanpeki a răspuns (pentru Nemes_Anamaria_1990):

Snapchat ul are hack? Nu înțeleg.

| Laur195 a răspuns:

Incearca sa actualizezi aplicatia...Folosesti Android sau iOS?

| Nemes_Anamaria_1990 explică (pentru Laur195):

Folosesc IOS

| Laur195 a răspuns (pentru Nemes_Anamaria_1990):

Daca folosesti acest sistem de operare intra in App Store si actualizeaza aplicatia

| Nemes_Anamaria_1990 explică (pentru Laur195):

Este aplicație cu hack, nu se gaseste in app Store, am instalat TutuApp de pe google și de acolo am luat-o și nu merge actualizata

| Laur195 a răspuns (pentru Nemes_Anamaria_1990):

Hmm...atunci incearca sa gasesti o alta aplicatie ''cu hack'' dar versiune ceva mai noua, poate merge...in privat nu putem vorbi, nu pot sa-ti trimit mesaje cica-s junior laughing

| nekmario a răspuns:

Probabil trebuie sa actualizezi aplicatia...intri in playstore cauti snap si dai la acutualizare.Cred ca asta e problema.

| Nemes_Anamaria_1990 explică (pentru nekmario):

Folosesc IPhone, și nu este aplicația originala de SnapChat, e SnapChat++ o aplicație cu hack.