| HermioneLove a întrebat:

Pentru fani Harry Potter:
Care este volumul vostru cu HP? Dar film?
Mie imi plac toatee love struck dar vreau sa stiu si parerea voastra kiss

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Daca ma uit la felul cum e scris,"Pocalul de foc",e de departe scrisa in cel mai profesionist mod. Daca e sa ma uit la actiune,clar,"Printul Semipur". Totusi,per total, aleg "Ordinul Phoenix", si din prisma faptului ca mi s-a parut, in neconcordanta cu filme, cel mai intunecat si mai alert din toata seria.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bunpă.
La fel ca tine, toate volumele.
Pa, pa.

| HermioneLove explică:

Si mie imi plac toate love struck
Dar..am dat funda la Dumnezau pt.ca el a fost mai exact big grin

| summergirl25 a răspuns:

Si mie imi plac toate, dar parca cel mai mult imi place primul pentru ca in primul este de varsta mea!

| CreZyGirLbAby a răspuns:

Si mie imi plac toate...adika mi se pare cel mai intresant film..lam vazut de multe.ori. daca si ai mei se uita la fel.ce pot spune.credema e marfa Harry Potter:sunt fana.imi placehappy

| Marriieee a răspuns:

Miee imi plac toate.

Întrebări recente