| Alesia27 a întrebat:

Fani Harry Potter, adunati-va! Am nevoie de ajutorul vostru! Am auzit niste zvonuri cum ca ar aparea si Harry Potter 8. Sunt adevarate? :-)
FUNDA+NOTE

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter 8 e de fapt Harry Potter 7 part 2.
Volumul 7 - Deathly Hallows e ecranizat in 2 parti. Partea 2 apare pe 15 iulie, mai devreme sau mai tarziu cu cateva zile poate.
In aprilie se lanseaza DVD-ul/Bluray al primei parti!

4 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Nu o sa mai apara Harry Potter 8 deoarece cum a spus si "butterfly". ultima carte e 7.si deja au spus ca harry potter 7 va fi ultimul film

| callmebeautiful a răspuns:

As vrea eu

| victoas a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu o sa apara, ultima carte si ultimul film a fost 7 dar filmu are 2 parti si cred ca de asta ai auzit ca o sa apara filmu 8 ca partea a doua nu a aparut inca, apare in aprilie