| Λndrei a întrebat:

Pe cine ati paria, la box, intre:
Kimbo Slice - Vitali Kliciko
Kimbo Slice - Wladimir Klitschko
Am pus si eu pariu cu cineva ca gorila ar lua-o in mufa de la Wladimir.

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

laughing) La reguli de box castiga fratii, la reguli de strada sau mma castiga kimbo, ca are ceva experienta in arte martiale mixte

| Λndrei explică (pentru hummer24):

Hummer am auzit ce le ai cu culturismul, am incercat sa-ti trimit mesaj privat dar n-am reusit. Iata intrebarea: http://www.TPU.ro/......andesc-la/

3 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Fratii klitschko ftw!

| AmeMiss a răspuns:

Fratii Klitschko sunt criminali! happy sper sa castigi pariul!