| my99heart a întrebat:

Pentru saptamana aia cu scoala altfel ne trebuie un nume de echipa, ceva legat de animale, in special caini. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Uite: -Micii Labradori (poti pune si alta rasa de exemplu Micii Pechinezi dar mi s-a parut mai frumos cu Labradori)
-Catelusii buclucasi
-Catelusii jucausi
Nu prea imi mai vin in minte dar daca imi mai vine un nume frumos o sa ti-l spun.

3 răspunsuri:
| dragonladyflame a răspuns:

Triple dog/smash dogs/dog the boss happy

| vladutzu97 a răspuns:

Dinamo

| Alexandra1994 a răspuns:

Buldogiiiii>:d.Era foarte amuzant, ca doar asta conteaza sa te distrezi tu si sa razi! Asta este parerea meabatting eyelashes