| Antoonel a întrebat:

Trebuie sa fac un blog despre animale (in special despre catei si pisici ) si nu prea stiu ce nume sa ii dau blogului. Aveti vreo idee?
Funda pentru cele mai frumoase!

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Animaland, 4animals, 2animals, sweetanimals, eanimals

Apoi, Blog sau Website poti sa faci gratuit si usor pe www.ucoz.ro! E fain ca e in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro/com - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Multa Bafta!

| MrsDraguttza a răspuns:

Da-i odata funda lui ivan sorina
chiar are nume frumoase

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pisitei
catici

| Ivan_Sorina_1991 a răspuns:

AnimalsAreMyFriend
AnimalsAreOurFriend
CuteAnimals
TogetherWithThem
TogetherWithAnimals
sper sa te ajute

| Ivan_Sorina_1991 a răspuns:

Cel mai buna prieten
Together with them
Animals our friends
Cat and Dogs here with you(cam lung)
Cute Animals
perfect combio(prin combio ma refer la caini si pisici)