| wizopo a întrebat:

Pentru un buget de 10 milioane de lei vechi, ce telefon mi s-ar potrivi? Precizez ca vreau sa fie smartphone si sa filmeze hd si cu touch screen daca se poate.

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Sigur gasesti in lista asta ceva sa ti placa. Toate sunt smartphone, cu touchscreen, bluetooth si camera foto de rezolutie mare, pana in 10 milioane: http://goo.gl/zaAmH.
Iti recomand sa-ti cumperi un telefon cu sistem de operare Andriod, si sa eviti Windows Symbian (care e si pe Nokia).
Succes;)

6 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Motorola Defy

| RoxxuInna a răspuns:

Blackberry torch

| Seby484 a răspuns:

Cautati un HTC mi se pare ca, gasesti la cosmote/germanos/internity cauta pe site-ul lor

| Inspiratie a răspuns:

Un telefon mobil "colorat" Nokia n81, pretul oscileaza in functie de magazin

| Raluka_4832 a răspuns:

Pentru ce vrei tu, nu ajung 10 milioane. strange mai mult si o sa poti sa iti iei ce telefon vrei