| Iuliiaa a întrebat:

Personal, cred foarte mult in faptul ca fiecare vis are o semnificatie. As vrea sa stiu daca stie cineva ce semnifica atunci cand visez ca imi saruta cineva mana. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Visele au o semnificatie: sunt reflectare a ceea ce ai trait in ziua sau zilele trecute. La foarte putini oameni msunt simbol a ceea ce se va intampla.
Cu sarutatrea de mana: cuiva ii este dor de tine sau tie de cineva. Se zice. Dar eu nu cred. Nu mi s-a intamplat nici o data ceva legat de vise.