| Grimalkin a întrebat:

Maine seara organizez o petrecere in pijamale si as vrea sa stiu niste filme bune de vizionat happy mi-ar placea niste comedii romantice gen "a cinderella story","sleepover", "eurotrip", "the clique", "brat" etc. niste idei, ceva? big grin

Răspuns Câştigător
| unavailiable93 a răspuns:

Another cinderella story ar merge, Sidney White e super too:X, the perfect man dincolo de aparente... e un film care chiar mi-a placut... incepe cam ciudat... iti da impresia de film plictisitor dar pe la mijloc deja devii dependent laughing, Raise your voice... merita neaparat sa fie vazut nu o sa-ti para rau, princess protection program :X:X:X si asa mai departe... uitate la astea apoi vezi actritele sau actorii din rolul principal, cauta filme cu ei, eu asa am descoperit niste filme excelente happy... vizionare placutasmug

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

17 again, 50 first dates, My best friends girl big grin

| Grimalkin explică:

Ahh. merci mult de idei, chiar a iesit ceva fain

| lola a răspuns:

Van wilder freshman yearlaughingAnother cinderella story, Drillbit Taylor,
Yes man, Idiocracy, Baby on board, The ugly truth, The ghost of girlfriend past, The hangover...Nu mai imi amintesc acumbatting eyelashes

| Kitty a răspuns:

Iubesc pe cine nu trebuie

| sTeFaN. a răspuns:

Placinta americanalaughing

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

The lizzie McGuire movie, what a girl wants, material girls, john tucker must die, she's the man, lovewrecked, freaky fridaytonguehappy

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Cea mai misto comedie,, puicuta cu cocosel'' hahalaughing

| azzzzorrel a răspuns:

Beauty and the beast... destul de tare...

| Johanna_9281 a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat...