| Ramo137 a întrebat:

Pierdut catelusa caniche
buna, cine poate sa-mi aduca catelusa inapoi?
- se numeste Terra, este neagra cu putin alb la barbie pe botic si pe piept
-e fetita
- are 7 luni
- este de rasa canish - talie medie ( rasa pura, nu e corcita )
- are o zgarda blo pe care scrie numele ei ( daca se mai vede?)
- este sub tratament, avea blana cazuta pe unele parti ale corpului (pe piept, pe picior sau/si pe labutele din fata. se scarpina mereu)
-zona Colentina, pe langa carrefour
nr. de tel : 0761904765 sau 0767288826
e-mail : ramonatopala@yahoo.com
Multumesc mult pentru. atentie.

3 răspunsuri:
| Ramo137 explică:

Am gasit-o, era la cineva, va multumesc pentru atentia acordata, acum o so leg ca sa nu mai fuga, de mica se duce afara pe alte strazi... ooooo ce ma bucur ca am gasit-o... happy happy

| m0n1kmara a răspuns:

Buna.Voiam sa-ti zic ca exista mirocipuri pentru caini in caz ca-i pierzi.Multa bafta in gasirea Terrei!

| goldraluca a răspuns:

Imi pare rau!