| soulofdeity a întrebat:

Pleaca profu de sport...Ne-a fost ca un frate mai mare.As vrea impreuna cu clasa sa ii facem un cadou sa ne tina minte toata viata...Sa nu fie nici prea scump. Daca ma-ti pute ajuta. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Eusunteu a răspuns:

O minge cu toate semnaturile voastre:d
Un echupament sportiv.tot cu semnaturile voastrebig grin.

fundita?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Siu eu ma simteam la fel de rau cand a plecat profu de religie...
cum au zis si cei dinaintea mea... o minge cu toate semnaturile voastre!

| Aero a răspuns:

Faceti-i cadou o hotoaica aurie. De fapt, nu. E prea scumpa. Dar un echipament de Vajhat? Sau un manual de gramatica si ortografia limbii romane? Ca v-a cam corupt limba, de la atata sport.

Ce cadou sa-i faceti...acum sincer? o minge cu toate semnaturile voastre. Simplu. O sa aiba amintire toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ar fi interesant sa cumparati o minge pe care sa scrieti ceva de genu "Sa nu ne uiti niciodata...clasa a___."