| Cupcake666 a întrebat:

Please help meee :O3 :* :* :* Heyy am si eu nevoie de oameni interesati sa citeasca, cu bun simt cand comenteaza cate ceva si care au desigur cont pe facebook. pagina aceasta este dedicata povestilor fictive si nu se bazeaza pe nimic real. as vrea sa creasca in activitate si in likes (am mai avut o pagina care avea likes dar nu avea activitate... sad )

Răspuns Câştigător
| Meli2000 a răspuns:

Daca imi dai funda + linkul iti fac publicitate pe paginile mele mari si iti fac activitate!

| Cupcake666 explică (pentru Meli2000):

Scuze e a treia oara cand pun intrebarea si uit de link :S

link: https://www.facebook.com/TrueLoveStoryTLS

| Meli2000 a răspuns (pentru Cupcake666):

Multumesc de fundita! Ti-am facut publicitate pe pagina de 2000 like-uri, 1000 like-uri si 7.000 like-uri. O sa iti fac si pe cea de 50.000winking. Sper ca te-am ajutat.

| Cupcake666 explică (pentru Meli2000):

:O da foarte mult chiar

| Cupcake666 explică (pentru Meli2000):

Dar poti sa-mi dai link-ul la una din ele? :O3