| alinamariaiancu a întrebat:

help meee puppy dog eyes as vrea si eu sa sterg un cont pe facebook si un id de mess pleasee va rog ajutati-ma funda + vot :*

Răspuns Câştigător
| ayase a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user
Îti introduci userul si parola de la id și urmezi instructiunile.
Fund? big grin puppy dog eyes

| ayase a răspuns (pentru ayase):

laughing am vrut sa zic fundă. Și mersi.

4 răspunsuri:
| ayase a răspuns:

Ca sa il stergi faci urmatorii pasi:

Intri in ''Account Settings'', apoi in lista din stanga alegi a doua optiune numita ''security'' si acolo in stanga jos gasesti optiunea ''deactivate your account''. Asta este tot ce trebuie sa faci.

| HuBaBuBaa a răspuns:

Buna :*. Ca sa stergi n cont de facebook te duci contul meu, dai la setarile contuului, si dai la dezactiveaza cont si alegi uh ceva. Sh un id nu merge sters. Sper ac te-am ajutat :*

| alinamariaiancu explică:

Eu iti multumesc happy