| αntoniα a întrebat:

Plictiseala...idei?
P. S Fara chestii pe calculator[gen jocuri pe internet, mess...si de-astea]
FundiTsakiss
>big grin

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Pai...
-iesi afara cu prietenii
-citeste o carte
-barfeste cu fetele
-fa-ti anumite planuri pentru vacante
-joaca-te carti ( razboi,septica,poker)
-vorbeste la telefon
-iesi la o plimbare cu iubitul
-vizioneaza filme ( A walk to remember, One missed call,Eclipse, Tatal meu e un erou )
-picteaza
-dormi laughing
-fa-ti manichiura, pedichiura
-incearca coafuri noi
happy

6 răspunsuri:
| BluLăvzIu a răspuns:

Sunt atatea chestii de facut!
Poti sa stai pe facebook,pe TPU,sa citesti din reviste,sa te uiti la un film, sa-ti faci temele, sa compui ceva. Funda?

| DeMeTrIoN a răspuns:

Pai, ai putea juca un joc de carti:macao, razboi, tabinet, toci etc., sa citesti (sincer, as prefera prima varianta big grin) sau sa iesi afara cu prietenii smug fundita?

| Bez3a a răspuns:

Citeste,asculta muzica

| anaamery a răspuns:

Poti merge sa joci tenis, sau la o mosie sa calaresti ca e f sanatos.Depinde ce iti place.Ideea e sa faci exact ce iti place tie si astfel iti umpli timpul si nu ajungi sa te plictisesti.Lasa netul si iesi afara, exploreaza lumea, iesi cu o prietena sau chiar cu mama ta. fa poze, orice. happy Curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti citi,poti iesi afara cu prietenii sau singura, poti face cumparaturi, poti sa stai in pat... uite un link care te poate ajuta
http://www.ziare.com/......sti-823820

funda?:D