| Olrinckx a întrebat:

Imi vine sa imi dau pumni de plictiseala,ziceti`mi si mie niste jocuri pe calculator sau browser sa ma joc, cele mai bune idei FUNDA!

3 răspunsuri:
| EDUTz a răspuns:

Mafia II, Saints Row The Third, Dead Space 2, Darksiders, call of duty mw 2, 3.black ops, blackops2, battlefield3, om Clancys Splinter Cell Conviction.

| EDUTz a răspuns (pentru EDUTz):

Sau mai e Ghost recon future solider.

| ThEEmperoR a răspuns:

Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact (toate pentru pc).