| ionik_1763 a întrebat:

Plss help me! Deci la un festival(Mangalia cred...nu stiu sigur)...Mama a auzit o fetita Teodora care canta o melodie in portugheza.Ma rugat sa o gasesc dar am cautat peste tot si nu gasesc momentu in care ea canta melodia respectiva
Va rog mult sa ma ajutati
Dau funda de care culoare vretihee hee
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MLIjL6D574I&feature=related

asta e link-ul pentru melodie.

1 răspuns:
| yvonne a răspuns:

Intreab-o pe mama ta cum se numeste festivalu si cauti pe google si eventual ii ceri si numele intreg al fetitei sper ca te-am ajutat.imi poti da si funditalaughingbatting eyelashes