| smile20000 a întrebat:

POate afla cineva adresa mea de facebook da nu i-o spun si nu are nici adresa mea de mess?

3 răspunsuri:
| TomJerry a răspuns:

Daca iti pui numele corect pe facebook.te poate cauta doar daca ai setat asta la setari. Poti bifa acolo sa nu poti fi cautat!

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Cu siguranta daca iti stie numelewinking...doar ti-a scris numele acolo si te gaseste repede happy bye

| Spiruduşş a răspuns:

Daca-ti stie numele complet, sau daca aveti un prieten comun, te cauta in lista lui. si altele.