| Wolf_Andrew_1995 a întrebat:

Poate cineva sa imi sugereze 10 jocuri RPG(de preferat cele in gen fable sau Dungeon siege 2) sau 10 shooter-re( in genul Call of duty)?

Răspuns Câştigător
| Rush a răspuns:

Far Cry 2, Far Cry 3 ca shootere, si ca rpg, Sacred(toate jocurile), Diablo II, Spellforce(toate jocurile sunt bune), Hunted : The Demon Forge si cam atat.

1 răspuns:
| Mihaitzu1997 a răspuns:

Jocuri rpg:Metin2, 4Story, World of Warcraft: Cataclysm, The Sims 3: Seasons, Last Chaos Client, DiabloIII.Shi shootere:Far Cry2 si 3, Cs, Cs online. Fundabig grin

Întrebări recente