| Flowerz a întrebat:

Poate cineva sa-mi spune cati bani iti da iubitul pe Lady Popular la diferite nivele? happy

Răspuns Câştigător
| 13DoXy13 a răspuns:

Http://help.xs-software.com/....../game.html

aici iti arata cati bani iti da pana la lvl 70...eu sunt Karla-andreea...tu cine esti?

3 răspunsuri:
| Flowerz explică:

Ma de exemplu; primul iubit iti da 50$, al doilea 150$ si urmatoarle?

| AndraMihaela16 a răspuns:

Iti da 50happy Din cate stiu eu. Funda?

| marianadiana a răspuns:

Salut pana la nivelul 35iti da 50 $ iar de la nivelul 35 iti da 70$cad ajungi la nivelul150 iti da 185$iar de acolo nu mai stiu imi pare rau mai departe nu am ajuns