| andrei8072 a întrebat:

Poate cineva sa-mi zica niste anime traduse in romana? As prefera sa fie in genul comedie, scoala, drama.

Răspuns Câştigător
| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

De comedie si romantic,drama: Inuyasha
de putin scoala,drama,si romantic: Vampire knight,Vampire knight Guilty,Mew mew power
iti mai pot spune si altele: Yu Yu Hakusho, Kaleido Star, Yo le-am vazut sunt superbewinking

2 răspunsuri:
| Gabby23 a răspuns:

Pirattul jack cel teribil viata cu louie ben ten ultimate alien gandacelul batman

| inna_8251 a răspuns:

Zach si cody ce viata minunata, magicienii din webarli place, hanah montanah si agentul special oso