| AnToNiKa_7758 a întrebat:

Poate intra cineva pe profilul meu...si sa imi vada datele mele? Si daca da, imi vede cineva id-ul?

Răspuns Câştigător
| florinell a răspuns:

Nu, daca intra cineva pe profilul tau nu iti poate vedea datele, iti vede doar intrebarile, raspunsurile si numarul de puncte pe care il ai, a, si iti mai poate trimite mesaj sau sa te adauga ca prietena.

5 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Nuwinking nu e afisat id

| Sofffie a răspuns:

Nu iti vede id-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| ghineanamaria a răspuns:

Sper ca te referi la TPU. Daca te referi la TPU atunci da iti poate intra cineva pe profilul tau si iti vede datele tale dar dacca nu vrei sa le vada atunci dai la editare profil(http://www.tpu.ro/site-users/edit/) si stergi datele personale dar id-ul nu ti-l va vedea nimeni doar daca vrei tu sa iti spui ublic id-ul. Sper sa primesc funda si mai sper ca te-am lamurit.

| georgecl a răspuns:

Daca te referi la profilul de pe TPU.nu iti poate vedea decat site-ul, daca l-ai trecut in profil, emailul nu ti-l poate vedea nimeni.