| cr1571n3l a întrebat:

Cum sa fac ca cineva de pe facebook sa nu-mi vada profilul si pozele mele?

Răspuns Câştigător
| Carrie a răspuns:

Dai click la Contul meu-Setarile de confidentialitate-apoi poti sa-ti personalizezi setarile. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| YoSiAtat a răspuns:

Iti faci profilul privat, iar daca il ai la prieteni il scoti.

| ramoyoopisicel a răspuns:

Pai scoate-l din lista de prieteni daca il ai in lista, iar apoi mergi la setari de confidentialitate si dai acolo la doar prietenii.

| Neagra_Pantera_1980 a răspuns:

Cum sa fac pe facebook sa nu ma vada cineva cand sunt eu pe facebook? ajutati-ma si pe mine va rog frumos big grin