| alexdarkstar a întrebat:

Pot sa aflu parerea voastra?
O sa va Spun niste bancuri!
PSbig grinau funda

Un om trece pe langa un betiv si il intreaba:
-De ce bei mai, omule?
-Ca sa-mi inec amarul.
-Si, l-ai inecat?
-Nu, ca al dracului stie sa inoate!

Andrei il intraba pe Bula:
-Bula daca ghicesti cati covrigi am la spate tii dau pe amandoi

- Stii bancul cu statuia?
-?!
- Statu' ia tot!

- Poate o femeie sa-l faca pe un barbat milionar?
- Da, daca el e miliardar.

Culmea agriculturii
Sa ari calea victoriei cu boii din guvern

Culmea cruzimii:
- Sa bati un catel de usturoi, iar el sa te muste.

Culmea prostiei:
Sa stingi un bec si sa aprinzi un chibrit sa vezi daca s-a stins becul

Răspuns Câştigător
| ßarbie a răspuns:

rolling on the floor
foarte amuzantelaughing
.si f frumoaselove struck

10 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

laughing sunt faine, mie una imi placlaughingrolling on the floor

| Savy a răspuns:

Eram copil cand am auzit bancurile astea. Ce parere vrei, ca nu e nimic nou si foarte putin nostim?

| PredatoR a răspuns:

Da, is foarte tarirolling on the floorlaughing m-ai facut sa rad de dimineatalaughing

| vlad24tm a răspuns:

laughing Foarte tare mi-a placut ala cu betivul ala cu statuia si culmea prostiiei foarte tari dar acum sa iti spun eu unulwinking

Bulisor trece pe langa o casa in constructii si vede un om cazand de pe schela...

In scurt timp vine si politia si il interogheaza pe bula(fiind singurul martor)

-Copile ai vazut cum a cazut omu' ala de pe schela?

-Da!

-Si de ce a cazut?

-Pai a injurat prea mult.

-Si ce spunea?

-****i mortii matii de copil nu mai scutura schelaaaaaaa!

Daca ti-a placut bancul funda plssswinking

| PinkTerror a răspuns:

Hai ca iti zic eu una buna:

ai prea mult timp liber daca stai sa postezi glume...

| andreibubu2 a răspuns:

Nu is bune de loc n-am ras deloc

| IIOverII a răspuns:

Faine laughing is calumea de unde leai luat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt interesante.Eu am gasit un set de culmi haioase:
Le poti vedea aici:
http://www.haioase.net/bancuri/culmi-1153.htm
Pa,pa.

| Sissy13 a răspuns:

rolling on the floor bancurile is super faine mai ales "culmea prostiei" funda?

| alberto423 a răspuns:

Auziti si de la mine niste bancuri:

Bula intra grabit intr-o farmacie, plina ochi, cu o coada nesfarsita. Isi croieste loc prin randul gros, spunand intr-una:
- Dati-va, dati-va la o parte, domnilor! Am pe cineva la pat!
Pana la urma, ajuns la ghiseu, ii murmura farmacistei:
- Dati-mi un un un prezervativ!laughinglaughinglaughing

La ora de matematica, profesoara il pune pe Bula sa raspunda. Nervos, acesta ii spune doamnei:
- Pai, sa vi-o trag sus!
- Cum?!? Afara!
- Nu afara, doamna! Aici, sa vada toti copiii!laughinglaughinglaughing

Bula si Strula se intalnesc la portile Raiul.Strula, tu de ce ai murit?
- De bucurie! Da' tu?
- Eu, de frig! Da' cum adica ai murit de bucurie'?
- Pai am primit un telefon la servici ca ma inseala nevasta. Am fugit acasa si m-am uitat peste tot; in dormitor, in bucatarie, pe balcon, in baie... Nimeni! Si atunci am murit de bucurie!
- Ba', prostule! Trebuia sa cauti si in frigider! Si-atunci, acum traiam amandoi!laughing